Multilanguage

info@avivagymnastics.ro

Gyöngyvér Bartos

 

Date de contact


Telefon: (004) 0743 211 204
Email: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. sau Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.
Locul instruirii: Targu Mures si imprejurimi

Sunt Gyöngyvér Bartos, profesor de educatie fizica, antrenor personal si instructor de fitness, trainer al Metodei AVIVA, si instructor LoveYourBelly.

 

De cand ma stiu sunt indragostita de sport si ma simt extrem de norocoasa, ca pot sa impart si cu altii pasiunea pentru munca mea, oferiindu-le solutii la problemele lor. Sportul ne face viata mai frumoasa, atat pe termen lung, cat si in perspectiva imediata, astfel consider important sa impart cu cat mai multi oameni efectele benefice ale acestuia.

 

Metoda AVIVA am invatat pentru tratarea problemelor proprii. Cand starea mea a revenit la normal dupa cateva luni de exersare, am decis sa fac cursul de formare al trainerilor si sa transmit si celorlalti Metoda. Sunt ferm convinsa, ca putem sa prevenim bolile, sa eliminam cauzele declansatoare, daca acordam maxima atentie modului de viata si corectam greselile comise.

 

Pentru cursurile AVIVA orele de exersare si insusirea altor elemente din Metoda in Targu Mures si imprejurimi, va rog sa ma cautati pentru a stabili o intalnire prealabila, pe datele de contact prezentate mai sus.

 

Facebook

Link-uri partenere