Multilanguage

info@avivagymnastics.ro

Vetélés után újabb várandósság (már félidőben)

R. írta, miután félidőben várja kisbabáját: „Az Aviváról már hallottam párszor és szimpatikus dolognak tűnt, de véglegesen csak azt követően kötöttünk barátságot, amikor a nőgyógyászom megállapította, hogy van egy 4,5 cm-es cisztám….Információk, megoldások után keresve sok szál vezetett az Avivához. A betanítás után nem tudtam a tornát intenzíven folytatni, hiszen pár hete estem át egy spontán vetélésen. Később a nyár folyamán és szeptember első heteiben mérsékelt üzemmódban tornázgattam, mígnem a szervezetem ismét húzott egy vészharangot. Egyik reggel torna után nem éreztem jól magam, akkor már gyanítottam, ami másnap be is igazolódott, ismét babát várok. 13 hetesen voltam nőgyógyásznál, aki az ultrahangos felvételen megmutatta, hogy a ciszta még megvan, bár már csak 3,5 cm. Én ezt sikernek tudom be és hiszem, hogy ha lett volna lehetőségem hosszabb időszak alatt hetente kétszer tornázni végleg fel is számolódhatott volna. Örülök, hogy van ilyen lehetőség, és van alternatívájuk a lányoknak, asszonyoknak női problémáik természetes kezelésére is. Mindenkit csak biztatni tudok arra, hogy válassza ezt a megoldást, hiszen itt az egészség mellett a jó közérzet, vidámság bónuszban jár a torna mellé.”

Facebook